Neděle 16.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Divizní fotbalisté Náchoda si připsali druhou porážku v řadě

Divizní fotbalisté Náchoda si připsali druhou porážku v řadě

Email Tisk PDF

nachod-jirny20046

Divizní fotbalisté Náchoda si připsali druhou porážku v řadě. Po týden staré prohře v Letohradu tentokrát v sobotu nestačili na suveréna soutěže, Viktorii Jirny.

FK Náchod - Viktorie Jirny 1 : 2 (0 : 1)

Domácí nastoupili proti soupeři, jenž měl ve svém středu několik exligových fotbalistů, s hodně velkým respektem a v úvodních minutách se zmohli jen na dlouhé nákopy a úzkostlivé bránění své šestnáctky. Do první vyložené šance se dostali hosté po rohovém kopu už v 10. minutě, gól z ní ale dát ještě nedokázali. O osm minut později už byli blíže. Nejslavnější akvizice hostů, útočník Marek Kincl, pálil do opuštěné branky, Grossův skluz však přišel včas a míč uklidil do bezpečí. Ve 34. minutě se ale už Jirny dočkaly. Rompotl podcenil situaci u postranní čáry a ostrý přízemní centru uklízí za bezmocného Baláže Duchnič – 0 : 1. O tři minuty později si udělal místo na malém vápně hostující Jandzík, ale Baláž byl dobře postaven a jeho střelu kryl.

Tři minuty po změně stran odvraceli domácí podruhé míč z brankové čáry, tentokrát za již překonaným Balážem zaskakoval kapitán Nejman. V 53. minutě se potuloval s míčem na noze někde na hranici pětadvaceti metrů hostující Jung, jehož následná dělovka se od břevna odrazila do sítě – 0 : 2. Hra domácích se ve druhé půli výrazně zlepšila, ostych šel stranou a začaly se objevovat náznaky nebezpečných šancí. V 57. minutě se vytoužené trefy dočkali i domácí. Po rohovém kopu se nejvýše vyšrouboval Hubička a korigoval na 1 : 2. Hosté rázem znervózněli a domácí naopak ožili. V 65. minutě šli Náchodští do brejku, Simon si však v rozhodující chvílí míč ukopl. Pět minut před koncem se opět připomněli hosté a Rompotl na brankové čáře odčiňuje svou minelu z první půle. Poslední slovo měli domácí, střela Moravce z 88. minuty nepostrádala přesnost, ale razanci, a tak s ní brankář hostí nemá příliš potíží.

Sestava Náchoda: Baláž – Škoda, Nejman, Rompotl, Gross – Simon (88. Kuhn), Hubička, Srkal, Petr – Malý (73. Moravec), Kuťák (88. Hubka).

Jiří Kuneš, trenér: "V Bělovsi se tentokrát hrálo kvalitní divizní utkání, které splnilo naše očekávání. Hosté měli velmi silné družstvo, které nás ovšem nepřehrálo. Nebezpeční jsme byli i my s naší kombinační hrou, nicméně hosté využili své šance a proto zaslouženě zvítězili."

Foto archiv FK Náchod

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře