Sobota 20.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Divadlo Večer pro dobrou věc se koná již po patnácté

Večer pro dobrou věc se koná již po patnácté

Email Tisk PDF

divVečer pro dobrou věc se koná v pořadí již po patnácté. Jedná se o společensko-kulturní akci, kde vystoupí řada známých herců, zpěváků, bavičů a umělců na podporu dětí a dospělých lidí. Tato charitativní akce se uskuteční 20. března 2015 v jaroměřském Městském divadle od 19 hodin.

Pořadatel akce je David Novotný za podpory Městského kulturního střediska a města Jaroměř. Záštitu nad touto akcí převzal starosta města Jaroměře Ing. Jiří Klepsa a poslankyně a místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soňa Marková.

Výtěžek bude věnován Základní škole speciální v Jaroměři a Martinovi Zachovi, vítězovi Muže roku 2009. Děti ze sociálních zařízení budou na této akci přítomny a již se podle slov ředitelek velmi těší.

"Je to již patnáct let, co tuto akci pořádám, je to opravdu příjemné pokračovat v tradici, která je smysluplná a pomáhá," uvedl David Novotný a vyjmenoval známé tváře, které se v Jaroměři objeví: "Na tento večer zavítá Milan Drobný, Heidi Janků, Michaela Gemrotová, Marián Vojtko, Kamila Nývltová, Ondřej Ruml, Hana Křížková, Natálka Grossová, Nelly Řehořová, Miluška Voborníková. Slavnostní večer bude moderovat Lucie Koňaříková a Muž roku 2009 Martin Zach."

Vstupenky můžete zakoupit v Turistickém informačním centru Jaroměř, nám. ČSA 16, 551 01 Jaroměř, tel. 491 847 220 a 491 812 400.

Generální partneři: Dražby EU s.r.o. – drazbyeu.cz, PROST orientační systémy Velichovky, Elza s.r.o. Předměřice nad Labem, Rund s.r.o. a Profi market Jaroměř, Luboš Prokop – velkoobchod Náchod a Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group.

Foto archiv Městského divadla v Jaroměři

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře