Pátek 19.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy ČR a Náchodsko Ze statku ve Starém Rokytníku zmizela tři vozidla a náhradní díly na traktor

Ze statku ve Starém Rokytníku zmizela tři vozidla a náhradní díly na traktor

Email Tisk PDF

telef

Trutnovští policisté ve čtvrtek přijali oznámení o krádeži nepojízdných vozidel a náhradních dílů z areálu statku ve Starém Rokytníku na Trutnovsku. Vzhledem k velikosti ukradených věcí policie žádá veřejnost o to, zda si v okolí statku nebo na příjezdových komunikacích všimli podezřelých osob, podezřelých vozidel nebo viděli, jak někdo táhne či jinak převáží zmíněné vraky vozidel.

"Ke krádeži mělo dojít v době od ranních hodin ve středu 18. září do ranních hodin druhého dne. Zloději ze statku odvezli tři nepojízdná osobní vozidla a to Škodu 100 zelené barvy, Fiat Croma rovněž zelené barvy a VAZ Lada barvy bílé. Tato vozidla různého stáří umístěná kolem garáže - stodoly jim nestačila, a tak násilně vnikli do stodoly, kde kradli dále. Z ní zmizely náhradní díly na převodovku traktoru John Deere různých velikostí a typů a dva závěsy pro traktor John Deere typ 7000 a 6020," vyjmenoval ztracené věci tiskový policejní mluvčí Jan Čížkovský.

Škoda, která krádežemi a poškozením vznikla, je podle jeho slov předběžně vyčíslena na více jak 80 tisíc korun. Policisté případ šetří pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, na který trestní zákoník pamatuje až pětiletým trestem odnětí svobody.

"Vzhledem k velikosti odcizených věcí, které jen tak někdo nestrčí do kapsy a nenápadně odnese, žádáme veřejnost o to, zda si v okolí statku, nebo na příjezdových komunikacích všimli podezřelých osob, podezřelých vozidel nebo viděli, jak někdo táhne či jinak převáží zmíněné vraky vozidel, aby nám tyto informace předali na bezplatnou tísňovou linku na čísle 158 nebo přímo na Obvodním oddělení Trutnov. Podezřelých okolností si mohli občané všimnout jak v noční, tak i v denní době," požádal veřejnost o spolupráci Jan Čížkovský.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře