Středa 19.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy ČR a Náchodsko Vychází první číslo časopisu krajských zdravotníků. Nový čtvrtletník se jmenuje VIZITkA

Vychází první číslo časopisu krajských zdravotníků. Nový čtvrtletník se jmenuje VIZITkA

Email Tisk PDF
seznam článků
Vychází první číslo časopisu krajských zdravotníků. Nový čtvrtletník se jmenuje VIZITkA
Strana 2
Všechny strany

VIZITKAInformace o aktuálním dění v krajských zdravotnických zařízeních bude jejich zaměstnancům, pacientům i partnerům od letoška přinášet nový časopis Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje, který nese víceznačný název VIZITkA a jehož první číslo vychází právě v těchto dnech. Časopis je neprodejný, k dispozici jej dostanou jednotlivé krajské nemocnice a v elektronické verzi bude dostupný také na webových stránkách zdravotnického holdingu www.zhkhk.cz .

"Firemní časopis jako nástroj pro interní komunikaci používá řada společností, a to i v našem zdravotnickém oboru. Rozhodli jsme se tuto cestu využít také, jednak aby zhruba tři tisíce zaměstnanců našich dceřiných společností bylo lépe informováno o aktivitách holdingu i jeho jednotlivých součástí a jednak aby i oni sami získali možnou platformu pro prezentaci svých odborných zkušeností, které mohou být přínosné pro jejich kolegy," vysvětluje Miroslav Procházka, předseda představenstva ZH KHK, a dodává: "Pokud se i naši lékaři, sestry i další zaměstnanci do tvorby obsahu časopisu postupně zapojí, vezmou jej za svůj a budou očekávat každé další číslo, splní časopis svůj účel."

V čekárnách ambulancí v krajských nemocnicích si budou moci časopis přečíst i pacienti. Řada článků tu bude nepochybně zajímavá i pro ně. V neposlední řadě by pak časopis měl být skutečnou vizitkou celého holdingu před organizacemi či společnostmi, se kterými holding i jednotlivé nemocnice spolupracují.

Redakční plán VIZITkY pro letošní rok počítá s postupným představováním jednotlivých společností ZH KHK. V prvním čísle tak čtenáři najdou zejména informace z Oblastní nemocnice Náchod a.s. a jejích jednotlivých lokalit, do druhého čísla už si rozsáhlejší obsah chystá Oblastní nemocnice Jičín a.s. Ve vydání na konci třetího čtvrtletí se širším způsobem představí Oblastní nemocnice Trutnov a.s. a předvánoční číslo bude věnováno Městské nemocnici a.s. ve Dvoře Králové nad Labem.

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře