Neděle 21.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy ČR a Náchodsko Trutnováčkův vánoční dárek: Přijďte si zaplavat nebo zabruslit

Trutnováčkův vánoční dárek: Přijďte si zaplavat nebo zabruslit

Email Tisk PDF
seznam článků
Trutnováčkův vánoční dárek: Přijďte si zaplavat nebo zabruslit
Strana 2
Všechny strany

trTTrutnováček letos naděluje vánoční dárky s předstihem! Pro malé i větší sportovce si připravil společně s trutnovským plaveckým bazénem a zimním stadionem předvánoční rodinnou akci. "Rodič, který dorazí na zmíněná sportoviště se svými dětmi, zaplatí pouze vstupné za sebe a až dvě děti s ním mají vstupné zdarma," vysvětluje Ivan Adamec, starosta města Trutnova.

"Plavecký bazén bude otevřený před Vánocemi v pondělí a v úterý od osmi hodin. V pondělí do 20 hodin s přestávkou od 13 do 14 hodin. Během úterý pak bude přístupný nepřerušeně po celý den až do 21 hodin. Trutnováčkova akce bude probíhat i na Štědrý den od 10 do 14 hodin," říká Martin Veselý ze společnosti MEBYS Trutnov, která spravuje městská sportoviště, a dodává, že stejně tak zimní stadion bude otevřený v předvánoční pondělí a úterý, vždy od 9 do 16 hodin. Akce je podle jeho slov určena pro rodiče s dětmi do 15 let.

"Společná akce Trutnováčka a sportovišť má za cíl spojit a dále rozvíjet dva městské on-line projekty - Trutnováček.cz, který je určený rodinám s dětmi, a Trutnovměstosportu.cz, který byl vytvořen jako informační portál o trutnovském sportovním dění," vysvětluje starosta.

Děti mohou živého Trutnováčka potkat i na tradičním rozsvěcení vánočního stromu na Krakonošově náměstí o první adventní neděli. Pro každého bude mít, stejně jako v létě, připraveny drobné sladkosti a veselé hry na zahřátí a rozveselení. "Trutnováček bude zároveň upozorňovat na sportovní akci připravenou společně s plaveckým bazénem a zimním stadionem," uzavírá Adamec, který zve všechny rodiny, aby si před Vánocemi přišly zasportovat a Trutnováčkův vánoční dárek si náležitě užily.

O projektu

Projekt Trutnováček.cz je internetovým projektem města Trutnova. Je určený především pro rodiče s malými dětmi a má za cíl informovat je o zajímavých akcích pro rodiny. Na jeho stránkách se objevují jak informace o tom, jaké momentální akce se ve městě dějí, tak i přehled dlouhodobých zájmových kroužků pro děti, ale i pro rodiče. Nedílnou součástí je seznam míst, kde rodiče najdou dětská hřiště, mateřská centra i restaurace a cukrárny, které jsou otevřené rodinám s dětmi.

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře