Pondělí 24.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy ČR a Náchodsko Trutnováček zve všechny děti na zmrzlinu

Trutnováček zve všechny děti na zmrzlinu

Email Tisk PDF
seznam článků
Trutnováček zve všechny děti na zmrzlinu
Strana 2
Všechny strany

trutBlíží se poslední školní den a s ním vysvědčení a děti čekají vytoužené prázdniny. Za jejich celoroční snažení jim město Trutnov ve spolupráci s trutnovskými restauracemi a cukrárnami připravilo v rámci projektu Trutnováček.cz drobnou odměnu.

"Je to jednoduché – každý školák, který přijde v pátek do vybraných cukráren a ukáže své vysvědčení, dostane za odměnu zmrzlinu navíc," uvádí Veronika Svobodová, mluvčí města.

Projekt Trutnováček.cz je internetovým projektem města Trutnova. "Celý projekt se nese v duchu hesla Trutnováček – rodinné místo. Je určený především pro rodiny s dětmi a má za cíl informovat je o zajímavých akcích, které si mohou společně užít. Proto se na stránkách objevují jak informace o tom, co zajímavého pro celou rodinu se ve městě právě děje, tak třeba informace o dlouhodobých zájmových kroužcích pro děti či rodiče," vysvětluje Svobodová. Zároveň dodává, že nedílnou součástí webu je i seznam míst takzvaně "přátelských rodinám". Ten obsahuje jak přehled trutnovských dětských hřišť, tak kontakty na mateřská centra, ale jsou tu uvedeny třeba i restaurace a cukrárny, které rodičům s dětmi nabízejí potřebný nadstandard.

Právě v těchto zařízeních bude probíhat předprázdninová akce, která je pořádaná pod hlavičkou tohoto projektu. Děti budou moci v centru města potkat živého Trutnováčka a ten bude mít pro všechny drobné sladkosti a spoustu her. "Maskot celý koncept projektu Trutnováček skvěle doplňuje. Je to jeho symbol, který budeme využívat nejen pro aktivity pořádané v rámci projektu Trutnováček, ale do budoucna jistě i na dalších dětských akcích," vysvětluje Svobodová, která zároveň všechny zve: "Trutnováčkovu akci by si děti určitě neměly nechat ujít. Za své celoroční snažení si odměnu zaslouží a ta jim příjemně odstartuje prázdniny."

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře