Středa 19.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy ČR a Náchodsko Trutnov má novou ucelenou strategii své propagace

Trutnov má novou ucelenou strategii své propagace

Email Tisk PDF
seznam článků
Trutnov má novou ucelenou strategii své propagace
Strana 2
Strana 3
Všechny strany

tr1V následujících třech letech bude ke zvýšení povědomí o městě sloužit nová marketingová strategie, kterou na svém druhém letošním zasedání schválili trutnovští zastupitelé. Jedním z výstupů marketingového plánu je nový formát městské televize.

Téměř rok a půl pracovala skupina složená z odborníků na problematiku marketingu, zástupců úřadu, koalice i opozice na tvorbě Marketingového plánu města Trutnova na roky 2017-2020. Výslednou verzi schválilo trutnovské zastupitelstvo. "Od nové strategie si slibujeme především rozšíření povědomí o městě i mimo jeho hranice a cílenou propagaci Trutnova na potenciální nové obyvatele města či zaměstnance, kterých je tu nedostatek," vysvětluje Ivan Adamec, starosta města Trutnova.

Čtyřicetistránkový dokument analyzuje marketingový potenciál města a zároveň navrhuje kroky, které je třeba v následujících třech letech v rámci propagace uskutečnit. Jednotlivé cíle marketingové strategie jsou navrženy tak, aby maximálně využily potenciál rozvoje města, jeho technické, materiální a personální zázemí. "Mezi konkrétní cíle patří například vytvoření mobilní aplikace města, nové webové stránky či propagační materiály," dodává trutnovský starosta.

Jednou z věcí, která z marketingového plánu vyplynula, je nový formát televize. Město tak přistoupilo k vyhlášení veřejné zakázky a po třech letech mění dodavatele televizních reportáží. Ve výběrovém řízení uspěla společnost VČTV, která provozuje Východočeskou televizi V1. Nahradí tak dosavadního tvůrce městské televize TV Drak. "Je potřeba jít dopředu s moderními technologiemi a rozvojem sociálních sítí, být rychlí a spolehliví. Uvidíme, jak si s tím nový dodavatel poradí," vysvětluje Ivan Adamec.

Nově již reportáže nebudou vysílány ve formátu týdeníku, ale zveřejní se ihned po jejich vytvoření. "Nechceme čekat na premiéru nového týdeníku, ale zveřejnit reportáže nejdéle do druhého dne po jejich natočení, aby byli lidé informováni co nejaktuálněji," říká Ivan Adamec. Reportáže bude možné zhlédnout přímo na facebookovém profilu města nebo na jeho youtube kanálu. Trutnovskou televizi občané zatím nenaladí přes terestrické vysílání. "Nově lze zpravodajství z našeho města sledovat ve vysílání Východočeské televize V1 a na jejích mediálních kanálech," dodává Ivan Adamec.

Z dodaného materiálu od Východočeské televize bude navíc vytvářena také videokronika města. "Věřím, že budoucí generace získají pro porovnání velmi detailní materiál, který bude dokumentovat život ve městě," uzavírá Ivan Adamec.

obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře