Pondělí 24.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy ČR a Náchodsko Nadační fond vypisuje stipendijní program pro získání personálu do trutnovské nemocnice

Nadační fond vypisuje stipendijní program pro získání personálu do trutnovské nemocnice

Email Tisk PDF

nemtrMěsto Trutnov zřídilo v loňském roce Nadační fond při Oblastní nemocnici Trutnov, a. s., který nyní vypisuje stipendijní program na získání nelékařského zdravotnického personálu do nemocnice. Na tuto aktivitu je ve fondu alokováno 960.000 korun. Minimálně 12 žadatelů tak může být při získání finančních prostředků úspěšných.

Ve snaze podpořit zvyšování odborné úrovně a kvality poskytované zdravotnické péče v trutnovské nemocnici vypisuje městem zřízený Nadační fond při Oblastní nemocnici Trutnov, a. s., možnost získání stipendia. Zažádat o finanční prostředky mohou studenti absolventských ročníků 2019 studijního nebo vzdělávacího programu určeného k získání odborné způsobilosti zdravotnického pracovníka.

"V současné době je stipendium vypsáno pro studenty oborů všeobecná sestra, dětská sestra, porodní asistentka, praktická sestra, radiologický laborant, fyzioterapeut a ergoterapeut," vysvětluje MUDr. Alena Kopecká, předsedkyně fondu.

Na stipendia je alokováno 960.000 korun, tudíž každý student může získat 60 až 80 tisíc dle dosaženého vzdělání. "Vyhrazené finance pokryjí stipendium minimálně pro 12 osob. Úspěšní žadatelé se zaváží nastoupit po ukončení studia do pracovního poměru v trutnovské nemocnici a setrváním v zaměstnání po dobu 36 měsíců," říká Helena Kubíčková, tajemnice nadačního fondu.

Žádosti se všemi náležitými přílohami, a to podepsanou smlouvou a potvrzením o studiu ne starším 30 dnů, mají zájemci doručit nejpozději do 28.02.2019 na adresu: Slovanské náměstí 165, 541 01 Trutnov. Obálka žádosti musí být viditelně označena "Stipendium". Více informací poskytne Bc. Helena Kubíčková (telefon: +420 730 170 485, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ).

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře