Čtvrtek 13.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy ČR a Náchodsko Cestujte po kraji autobusem. Jízdní řády i polohu spoje prozradí nová aplikace

Cestujte po kraji autobusem. Jízdní řády i polohu spoje prozradí nová aplikace

Email Tisk PDF

tabuSpolečnost Oredo instalovala 15 nových informačních tabulí na autobusových nádraží v celém Královéhradeckém kraji. Cestující tak mají lepší přehled o příjezdech a odjezdech, ale také o aktuálním zpoždění spojů. A funguje i nová aplikace.

Před nedávnem byl dokončen projekt s názvem Modernizace odbavovacího zařízení Královéhradeckého a Pardubického kraje – II. fáze. Ten slaví mezi cestujícími úspěchy, protože jim pomáhá v orientaci mezi zpožděnými spoji v obou regionech. Společnost OREDO na něj teď navazuje dalšími praktickými doplňky.

"Zprovoznili jsme nové call centrum s telefonním číslem, na které se cestující mohou obracet v případě potřeby. To číslo je 491 580 333. Také můžete veškeré informace zobrazit online pomocí virtuálních panelů na internetu," říká Petr Moravec, jednatel společnosti OREDO.

Internetová aplikace je přímo na stránce společnosti OREDO, stačí zadat do internetového vyhledavače http://tabule.oredo.cz (ve většině prohlížečů lze i tabule.oredo.cz) a ihned se otevře virtuální tabule s mapou a přehledem spojů i tras, na které si každý může kliknout. Informace o spojení a poloze autobusu se okamžitě zobrazí, stejně tak se zobrazí i zastávkové jízdní řády.

"Je to další krok na cestě za komfortnějším systémem dopravy v Královéhradeckém kraji. Cestující se může kdykoliv podívat na aktuální informace a ví v reálném čase, jestli se mu spoj, či přípoj opožďuje, nebo ne," hodnotí novinky náměstek hejtmana a radní pro oblast dopravy Karel Janeček. Informace o spojích jsou provázané i se sousedním Pardubickým krajem, kde systém také funguje.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře