Pondělí 24.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy ČR a Náchodsko Borci z celé ČR budou popírat gravitaci na festivalu pohybu

Borci z celé ČR budou popírat gravitaci na festivalu pohybu

Email Tisk PDF
seznam článků
Borci z celé ČR budou popírat gravitaci na festivalu pohybu
Strana 2
Všechny strany

saltoSalta a přemety, při kterých se tají dech. Neuvěřitelné kombinace triků ve vzduchu i na zemi. To vše je ArtMoving parkour challenge, v pořadí už čtvrtý ročník největší a nejuznávanější akce tohoto druhu v Česku. Koná se v sobotu 27. června od 14 hodin v areálu Slezské plovárny v Hradci Králové a soutěžit zde bude česká špička.

ArtMoving parkour challenge je především o parkouru a freerunu. Kdo aspoň trochu zná tyto pojmy, ví, že se jedná o skvělou podívanou. Kdo nezná, neměl by si to nechat ujít. Salta, přemety, skoky přes auta a neuvěřitelná lehkost, s jakou jsou tyto nebezpečné triky předváděny, to je to, co divákům vyrazí dech. Za jedinečnou možnost vidět úžasné umění pohybu navíc nezaplatíte ani korunu. Vstup je zdarma.

V samotné soutěži se předvedou atleti v kategoriích Junior a Pro, kteří ukážou ty nejlepší kousky a triky. Díky podpoře Ulice dětem o.p.s si můžete vyzkoušet taky workshopy street dance, yoyo a další. Částí doprovodného programu bude i exhibice na wakeboardu od Zabil.cz.

"Letošní ArtMoving challenge bude díky podpoře partnerů zajímavý i tím, že možnost zasoutěžit si o skvělé ceny dostanou všichni návštěvníci. Budou si také moct zkusit jízdu na longboardu nebo chůzi po slackline. Jsme moc rádi, že se nám daří vytvářet příležitosti k radosti pro všechny a že lidé si naší snahy cení," uvedl hlavní organizátor a jeden z nejuznávanějších parkouristů v ČR Jakub Dohnal.

Akce tohoto typu není jedinou věcí, které organizace ArtMoving dělá. Organizuje semináře, kempy, pravidelné tréninky, zařizuje exhibice nebo třeba provozuje první zastřešenou halu pro trénink parkouru v ČR. Více informací o projektu ArtMoving je možné získat na webových stránkách www.artmoving.cz nebo na Facebooku.

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře