Pátek 31.březen 2023

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Výtvarná dílna: modrotisk

Napsat e-mail Tisk

Výtvarná dílna: modrotisk  

Název:
Výtvarná dílna: modrotisk
Datum konání:
25.10.2013 18.00 h
Místo konání:
Středisko volného času Bájo - Česká Skalice
Kategorie:
Oznámení

Popis

Zveme děti i dospělé na kurz, při kterém si speciální barvou (tzv. rezervou) namalujete nebo natisknete obrázky na plátno - vytvoříte si tak ubrus, ubrousky, polštáře a jiné textilie podle vašeho přání. Všechen materiál bude k dispozici, můžete si přinést svůj návrh, ale není to vůbec podmínkou. Plátno po namalování odešleme společně do modrotiskové dílny v Olešnici na Moravě, kde plátno profesionálně obarví. Kurz je určen pro všechny, také pro ty, kteří si myslí, že nemají výtvarný talent!

Cena kurzu: 30 Kč dítě, 60 Kč dospělý; plus cena spotřebované textilie dle rozměru (190 Kč za 100 cm délky, šíře 76 cm). Na kurz se hlaste prosím formou SMS na číslo 604 187 325, e-mailem na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo osobně v Báju do 24. 10. 2013.

Místo konání

Místo:
Středisko volného času Bájo -
Město:
Česká Skalice

Popis

Středisko volného času Bájo Česká Skalice
je příspěvkovou organizací města Česká Skalice. Je zařazeno do sítě škol a školských zařízení MŠMT ČR. Bylo založeno 1. 1. 1991 (jako Dům dětí a mládeže Bájo Česká Skalice). Cílem všech aktivit Bája je připravovat pestrou zájmovou činnost pro děti, mládež a ostatní zájemce a přispívat k hledání alternativních způsobů využívání volného času.

Pravidelná zájmová činnost
V Báju pracuje přes 40 zájmových kroužků, klubů a kurzů pro zájemce z řad různých věkových kategorií. Účastníci se scházejí jednou či dvakrát týdně na svých pravidelných schůzkách. Zaměření kroužků je estetické, pohybové, technické i vzdělávací.

Příležitostná a spontánní činnost
Bájo je pořadatelem dlouhé řady akcí nejrůznějšího charakteru. Mnohé akce mají již dlouholetou tradici a jsou navštěvovány velkým počtem zájemců. Popularitu mají hlavně akce zaměřené na udržování lidových tradic, dále výtvarné dílny, kulturní akce (vernisáže, slavnostní rozsvícení adventního stromu apod., koncerty). Součástí programu je i výstavní činnost v galerii FORTNA, kde vystavují zejména začínající mladí výtvarníci a fotografové. Vzhledem k materiálně technickým podmínkám se Bájo nezabývá tělovýchovnými aktivitami sportovního charakteru - ve městě pracuje množství sportovních oddílů.

Táborová činnost
Bájo je pořadatelem letních táborů pro zájemce z řad veřejnosti, která nenavštěvuje pravidelné kroužky i z řad dětí, které jsou členy zájmových útvarů. Oblíbenými a již tradičními jsou Malované prázdniny, které svým uměleckým zaměřením lákají děti, které rády tvoří.

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře