Saturday 24.August 2019

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Místa Podrobnosti - Startup komunita Náchod

Napsat e-mail Tisk

Startup komunita Náchod  

Název:
Startup komunita Náchod
Datum konání:
19.02.2019 16.00 h
Místo konání:
Náchod - Náchod
Kategorie:
Oznámení

Popis

Pořádá TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové

Kavárna a cukrárna Úva, Masarykovo náměstí, 54701 Náchod

Chystáte se začít s podnikáním? Rozjeli jste vlastní podnikání a chcete získat nové kontakty a tipy? Přijďte na setkání začínajících podnikatelů z Náchoda a okolí.

Svůj příběh představí Lukáš Suchý, MBA - Majitel firmy WSU vzdělávání, který se před pěti lety přistěhoval do Náchoda, začal zde podnikat, a dnes má jeho firma milionové obraty.
Co mu pomáhá? Čím začal? A co se mu nepovedlo?
Připravte se na inspirativní přednášku zkušeného obchodníka, který dnes školí nadnárodní firmy a velké pojišťovny.

Registrace zde: https://www.tchk.cz/akce/startup-komunita-nachod-2/

Těšíme se na vás!

Místo konání

Místo:
Náchod -
Město:
Náchod

Popis

Město Náchod (346 m n.m.) se rozkládá na obou březích řeky Metuje. Bylo založeno v r. 1254 a je přirozeným historickým, turistickým, správním a průmyslovým centrem celé oblasti od vstupní "Branky" až po Broumovský výběžek. V samotném centru města se nachází celá řada historických staveb - renesanční zámek s francouzskou zahradou, gotický kostel sv. Vavřince na Masarykově náměstí , stará barokní radnice, nová novorenesanční radnice, budova poštovního úřadu a další. Náchod je rodištěm českého spisovatele a exilového vydavatele Josefa Škvoreckého (nar. 1924), dramatika a satirika Vratislava Blažka (1925-1973). K městu se vztahují díla Aloise Jiráska "Skaláci", "Na dvoře vévodském", "U nás" atd. Ve městě je regionální muzeum a galerie výtvarného umění. Náchod je hraniční město s přímou vazbou na polskou Kudowu Zdrój a další příhraniční polská lázeňská města Dušniki Zdrój a Polanica Zdrój.

www.mestonachod.cz

nachod

 

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře