Sobota 13.červenec 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Asfalto a Rozpolcená osobnost

Napsat e-mail Tisk

Asfalto a Rozpolcená osobnost  

Název:
Asfalto a Rozpolcená osobnost
Datum konání:
16.02.2013 19.30 h
Místo konání:
Klub Poklop - Náchod
Kategorie:
Hudba

Popis

koncert

Místo konání

Místo:
Klub Poklop -
Ulice:
Zámecká
Město:
Náchod

Popis

Klub POKLOP zahájil činnost v říjnu 1997, je projektem občanského sdružení DOKOŘÁN a sídlí v Zámecké ulici v areálu Déčka (Bartoňova vila). Jedná se o nealkoholové zařízení, které nabízí mladým lidem setkávat se a trávit volný čas v nerizikovém klubovém prostředí. Cílovou skupinou jsou mladí lidé různých sociálních a zájmových skupin ve věku 12 - 26 let.

Hlavní ideou a cílem projektu je nabídka prostoru klubu pro prezentaci vlastních aktivit (výtvarná činnost, hudební a literární tvorba...), formou seberealizace a podílením se na tvorbě programu. Tímto způsobem získávají mladí lidé příležitost pocítit odpovědnost při přípravě a prezentaci vlastní akce. Program je doplňován zaměstnanci klubu o další počiny již zkušených tvůrců, které poskytují nejen možnost kulturního, volnočasového vyžití, ale také inspiraci a motivaci pro další aktivity.

Alternativní klub POKLOP funguje v běžném provozu jako čajovna (nabídka 30-ti druhů čaje). Za dobu své existence si vydobyl místo na náchodském trhu "s posezením" a stal se tak alternativou podnikům komerčního typu (herny, restaurace).

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře