Napsat e-mail Tisk

Minikurz Vánoční tea bags  

Název:
Minikurz Vánoční tea bags
Datum konání:
01.12.2012 15.00 h
Místo konání:
Středisko volného času Déčko - Náchod
Kategorie:
Oznámení

Popis

Minikurz VÁNOČNÍ TEA BAGS

Adventní skládání z čajových sáčků, vánoční motivy, výroba přáníček, jmenovek atd., vhodné pro děti od 8 let (případně mladší v doprovodu rodičů).

S sebou: různě barevné (ale stejně velké) papírové obaly od čaje, pokud máte.

Otevřený workshop od 15.00 do 17.00 (můžete přijít i odejít kdykoliv).

Vstupné: 30 Kč.

Informace podá Bc. Tereza Išová (tel. 774 223 296).                                                                  

Místo konání

Místo:
Středisko volného času Déčko -
Ulice:
Zámecká 243
Město:
Náchod

Popis

Posláním SVČ Déčko Náchod je motivovat, podporovat a vést děti, mládež a dospělé k rozvoji osobnosti a klíčových kompetencí, zejména k smysluplnému využívání volného času a to širokou nabídkou aktivit v bezpečném prostředí, s profesionálním týmem v nových trendech.

Středisko volného času je školským zařízením pro zájmové vzdělávání. Zajišťuje výchovné, vzdělávací, zájmové a tematické rekreační akce. Dále potom osvětovou činnost pro žáky, studenty a pedagogické pracovníky, popřípadě další osoby.

SVČ Déčko Náchod poskytuje zájmové vzdělávání, které se uskutečňuje formou pravidelných, příležitostných, spontánních, táborových a pobytových aktivit, osvětové i individuální práce.

SVČ Déčko Náchod provozuje činnost zejména v budově v Zámecké ulici 243, v pronajatých tělocvičnách, v Náchodském komunitním centru a na turistické základně Vižňov u Meziměstí.