Napsat e-mail Tisk

Minikurz Adventní věnce  

Název:
Minikurz Adventní věnce
Datum konání:
01.12.2012 09.00 h
Místo konání:
Středisko volného času Déčko - Náchod
Kategorie:
Oznámení

Popis

Minikurz ADVENTNÍ VĚNCE

Dopolední dílna před první adventní nedělí, na které si vyrobíte adventní věnec na dveře či na stůl (svícen) v tradičním stylu, vhodné pro zájemce od 14 let.

S sebou 4 vlastní svíčky, příp. další dekorační materiál v určité barvě a vlastní zahradnické nůžky (pokud máte). Tříhodinový workshop od 9.00 hodin (do cca 12 hodin) s lektorkou Jitkou Adámkovou.

Cena: 200 Kč/ pro členy Kreativního klubu 150 Kč.

Informace a přihlášky / do 30.11./ - Tel. 774 223 296 – Bc. Tereza Išová

Místo konání

Místo:
Středisko volného času Déčko -
Ulice:
Zámecká 243
Město:
Náchod

Popis

Posláním SVČ Déčko Náchod je motivovat, podporovat a vést děti, mládež a dospělé k rozvoji osobnosti a klíčových kompetencí, zejména k smysluplnému využívání volného času a to širokou nabídkou aktivit v bezpečném prostředí, s profesionálním týmem v nových trendech.

Středisko volného času je školským zařízením pro zájmové vzdělávání. Zajišťuje výchovné, vzdělávací, zájmové a tematické rekreační akce. Dále potom osvětovou činnost pro žáky, studenty a pedagogické pracovníky, popřípadě další osoby.

SVČ Déčko Náchod poskytuje zájmové vzdělávání, které se uskutečňuje formou pravidelných, příležitostných, spontánních, táborových a pobytových aktivit, osvětové i individuální práce.

SVČ Déčko Náchod provozuje činnost zejména v budově v Zámecké ulici 243, v pronajatých tělocvičnách, v Náchodském komunitním centru a na turistické základně Vižňov u Meziměstí.