Pondělí 22.říjen 2018

Poslední aktualizace21.10.2018 04:26

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Práce Budova bývalé školy na Lipí bude po rozsáhlé rekonstrukci a zateplení sloužit obyvatelům této příměstské části Náchoda

Budova bývalé školy na Lipí bude po rozsáhlé rekonstrukci a zateplení sloužit obyvatelům této příměstské části Náchoda

seznam článků
Budova bývalé školy na Lipí bude po rozsáhlé rekonstrukci a zateplení sloužit obyvatelům této příměstské části Náchoda
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Všechny strany

P1020536Ve středu 18. října 2017 se za účasti vedení města Náchoda a dodavatele stavby firmy MOVIS Hronov, s.r.o., slavnostně otevřela budova bývalé školy v příměstské části Lipí po rozsáhlé rekonstrukci a zateplení. Symbolicky tak představitelé města předali do rukou obyvatel místní části Lipí prostory, které budou moci využívat ke společnému setkávání.

"Budova bývalé školy prošla celkovou rekonstrukcí za bezmála 4,5 milionu korun, z čehož necelý milion pokryje dotace," upřesnil starosta Jan Birke a dodal: "Díky této investici byla provedena také změna v užívání části objektu a původní sklad hasičů bude nyní možné využívat např. jako rozcvičovnu nebo místnost pro schůzky místních obyvatel."

Během rekonstrukce byly provedeny stavební úpravy sociálních zařízení včetně rekonstrukce rozvodů zdravotní techniky a elektroinstalace a rozvod plynu k novým plynovým kondenzačním kotlům, které jsou zdrojem tepla pro nové ústřední vytápění celého objektu. Viditelnou proměnou je zateplení fasády objektu včetně výměny oken a dveří, zateplení půdního prostoru, nová střešní krytina. Celý objekt byl rovněž podřezán s následným vložením izolace proti zemní vlhkosti.

Zateplení objektu č.p. 93 Lipí u Náchoda, číslo projektu CZ.05.5.18/0.0/0.0/15_019/0001529, je spolufinancováno z prostředků Evropské unie - Fondu soudržnosti prostřednictvím Operačního programu Životní prostředí 2014–2020.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Náchod má nová parkovací místa

Náchod má nová parkovací místa

Město Náchod přislíbilo občanům pomoc při řešení neutěšené...

Advent 2018 v České Skalici zahájí pražští Piccolo coro & Piccola orchestra

Advent 2018 v České Skalici zahájí pražští Piccolo coro & Piccola orchestra

Letošní advent zahájíme v České Skalici opět s hudbou. Tentokr&aa...

Novoměstská filharmonie připomene 100 let republiky

Novoměstská filharmonie připomene 100 let republiky

Pod taktovkou dirigenta Jaroslava Rybáčka se již tradičně uskuteční podzimní ko...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře