Středa 12.prosinec 2018

Poslední aktualizace12.12.2018 09:26

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Skatepark v Náchodě opět slouží veřejnosti

Skatepark v Náchodě opět slouží veřejnosti

seznam článků
Skatepark v Náchodě opět slouží veřejnosti
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Všechny strany

skatepark 14Náchodský skatepark má za sebou již celou řadu lepších i horších časů. "Po tom, co byl v loňském roce převeden ze správy Sportovních zařízení města Náchoda přímo pod správu města Náchoda, byla provedena jeho prohlídka, a protože bylo sportoviště v havarijním stavu, tzn. nebezpečné pro další používání, rozhodli jsme se i na základě zájmu veřejnosti pro jeho rekonstrukci," upřesnil starosta Jan Birke.

V rozpočtu města na rok 2018 vyčleněna částka 60 tisíc korun, která byla následně navýšena ještě o 25 tisíc Kč. Za celkem 85 tisíc korun tedy proběhla výměna části prken, do kterých se zavrtávají pojezdové desky (ty nejsou většinou vidět), vyměnily se všechny pojezdové desky, natřely se kovové konstrukce, kovové desky na rampách, a nakonec se udělal nátěr asfaltové plochy. Je zde rovněž i nové zábradlí na ježdění.
„Sami uživatelé se na opravách přímo podíleli a já jsem za to moc rád. Vše, na čem jsme se domluvili, platilo, a i to je pro nás zárukou, že toto sportoviště bude sloužit svému účelu a investice do něj budou mít smysl,“ uvedl místostarosta Jan Čtvrtečka.
Skatepark byl po rekonstrukci otevřen právě dnes, 1. 5. 2018, a již nyní na začátku sezóny registrujeme zájem veřejnosti o jeho využití. Otevírání, údržbu a občasný dozor zajišťují ve skateparku dva správci, upraven byl i provozní řád.
„V souvislosti s chystanou rekonstrukcí přilehlé komunikace, uvažujeme také o nasvícení prostoru skateparku ze sloupů veřejného osvětlení, aby jej bylo možné především letních měsících využívat až do večera. Lepší nasvícení tohoto prostoru by mělo do budoucna posloužit také jako preventivní opatření proti případným vandalům,“ dodal starosta Jan Birke.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Náchodští zastupitelé schválili rozpočet v rekordní výši

Náchodští zastupitelé schválili rozpočet v rekordní výši

Náchodští zastupitelé na svém dnešním jednán...

Štědrý den v pevnosti Josefov

Štědrý den v pevnosti Josefov

Advent začíná a v našich domácnostech probíhají pří...

Senior byl odsouzen za nelegální dovoz kuřiva

Senior byl odsouzen za nelegální dovoz kuřiva

K trestu odnětí svobody v délce trvání devíti měsíců podm&...

Náchodští senioři si užili vánoční focení

Náchodští senioři si užili vánoční focení

Vánoční focení si ve čtvrtek 6. prosince doslova užili klienti Domova pro senio...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře