Jste zde: Sport Ostatní sporty

Ostatní sporty

Hokejisté Hronova zvítězili brankou v prodloužení

mach

V utkání 21. kola krajské hokejové ligy přivítal Hronov na svém ledě rivala z Jaroměře. Domácí předvedli velmi kvalitní a bojovný výkon a většinu utkání svého soupeře přehrávali. Hostům se však podařilo dovést utkání až do prodloužení, ale nakonec to byli hronovští, kteří si připsali bonusový bod.

Hronovští hokejisté v závěru zabrali a přivezli z Nového Bydžova tři body

dsc01607_0

K utkání dvacátého kola krajské hokejové ligy zajížděl ve středu Hronov do Nového Bydžova. V první třetině si dokázal vybudovat dvoubrankový náskok, který ve druhé části ještě o gól navýšil. Poté si však vzali slovo domácí, kteří dokázali vyrovnat. Nerozhodný výsledek svítil na světelné tabuli ještě pět minut před koncem, když Hronov třemi rychlými góly rozhodl o svém vítězství.

Po domácí prohře se hokejistům Náchoda play off hodně vzdálilo

hokNa

Po středeční porážce ve Dvoře Králové potřebovali v neděli hokejisté Náchoda v krajské lize bodovat, aby si ještě zachovali naději na play - off. Na domácím stadionu se jim to však nepodařilo a brankou v prodloužení prohráli s Jičínem 3 : 2.

Po nevýrazném úvodu Hronov rozhodl ve druhé třetině

mach

Mrazivý nedělní podvečer patřil ve Wikov aréně v Hronově opět hokeji, tentokrát zde domácí přivítali tým ze Semechnic. Po zamrzlém úvodu se domácí gólově předvedli především ve druhé třetině, kdy vsítili hned pět branek. Nový muž v hronovské brance, Aleš Mráček, si až do poslední minuty držel čisté konto, to mu ale Semechničtí v závěru překazili.

Po prohře fotbalistů se Dvorem Králové padli i náchodští hokejisti

hok

V posledním podzimním kole fotbalové divize prohrál Náchod se Dvorem Králové nad Labem. Ve středu se nedařilo ani hokejistům, kteří prohráli 3 : 2.

O domácí výhře hokejistů Hronova nad Novou Pakou rozhodla druhá třetina

hokhron

O první adventní neděli sehráli hronovští hokejisté utkání 17. kola krajské hokejové ligy s Novou Pakou. První třetina skončila vyrovnaným poměrem 1 : 1, v té druhé předvedl Hronov skvělý výkon a přestříleli svého soupeře o pět gólů, čímž určil další vývoj utkání, které suverénně dotáhl do vítězného konce.

Výhra se v Jičíně nekonala. Hokejisté Hronova se musí spokojit s jedním bodem

hrjic

V 16. kole krajské ligy zajížděli ve středu hronovští hokejisté do Jičína. První dvě třetiny byli lepším týmem domácí, v závěru pak Hronov zabral a měl našlápnuto k otočení skóre. To se mu však nepodařilo a nakonec rozhodovaly až samostatné nájezdy, které zvládli lépe domácí a Hronovu tak musel postačit jeden bod.

V Novém Městě se zázrak nekonal. Hokejisté Náchoda vysoko prohráli

hokna

Po solidním výkonu proti Hronovu hokejisté z Náchoda zajížděli v neděli v dalším zápase krajské hokejové ligy na led tradičního okresního rivala Nového Města nad Metují, který suverénně vede tabulku. Zázrak se nekonal a Náchod prohrál vysoko 8 : 1.

Skvělý začátek zápasu rozhodl o dalších bodech pro hokejisty Hronova

hokdv1

Ve 14. kole krajské hokejové ligy hostil v neděli Hronov na svém ledě soupeře ze Dvora Králové. Domácím se podařil perfektní vstup do utkání, ve kterém nasázeli svému soupeři hned pět branek a hosté korigovali skóre až v závěru utkání.

Náchodský Janeček zaplaval na Mistrovství Evropy ve Francii nový český rekord

janecek

Osmnáctiletý Pavel Janeček, člen plaveckého oddílu Delfín Náchod, na Mistrovství Evropy v plavání ve francouzském Chartres vytvořil nový český dorostenecký rekord.

hrna

Ve 14. kole krajské hokejové ligy čekalo na hronovské hráče utkání proti tradičnímu rivalovi z Náchoda. Domácí se v úvodu utkání dostali do dvoubrankového vedení. Ve druhé třetině se ale dokázali gólově prosadit pouze Hronovští, kteří otočili vývoj utkání ve svůj prospěch, ve třetí třetině pak dovolili domácím pouze snížit a v závěru pak stvrdili své vítězství gólem do prázdné branky.

Hokejisté Náchoda prohráli s Vrchlabím a klesli na 9. místo tabulky

vrchlabi

Hokejisté Náchoda chtěli v neděli v domácím zápase krajské ligy s Vrchlabím odčinit středeční porážku z Třebechovic. Po prohře 9 : 3 však klesli na 9., nepostupové místo tabulky. Před druhým kolem soutěže jsou však odhodlaní podávat lepší výkony.

Hokej: První polovinu základní části zakončil Hronov špatným výkonem v Opočně. Body ale uhájil

hronov_hokej

Ve 13. kole krajské ligy zavítali hronovští hokejisté do Opočna, kde neodehráli vůbec povedené utkání. Po první třetině prohrávali s posledním celkem tabulky o dva góly a ani v dalším vývoji zápasu nehrál Hronov jako favorit utkání. Tři body ale nakonec putují do Hronova, za výhru 9 : 7.

Tereza Rudolfová z Červeného Kostelce zazářila na mistrovství světa v terénním triatlonu

ter1

Sportovkyně Tereza Rudolfová z Červeného Kostelce uspěla v závodu XTERRA World Championship v terénním triatlonu na havajském Maui. V kategorii závodnic ve věku 20 - 24 let skončila na druhém místě.

Pavel Janeček z Náchoda zaplaval český rekord dorostu na 400m polohově a splnil limit pro Mistrovství Evropy dospělých

jan1Sedmým kolem pokračoval Český pohár plavců 44. ročníkem Velké ceny města Brna v plavání. Pavel Janeček z oddílu Delfín Náchod zde zaplaval český rekord dorostu na 400m polohově a splnil limit pro Mistrovství Evropy dospělých.

Náchodští hokejisté se vrací z Třebechovic bez bodů a s pořádným přídělem

SEJ

Hokejisté Náchoda utrpěli ve středu ve 12. kole krajské ligy těžkou porážku 10 : 3 v Třebechovicích pod Orebem. Náchod tak nevyužil šanci přeskočit svého soupeře v tabulce a klesl na 8. místo.

Hronovská Wikov aréna dnes hostí atraktivní hokejový duel s Novým Městem nad Metují

novemesto

Dnes je na programu krajské hokejové ligy můžů již 12. kolo a v něm Hronov přivítá na svém ledě tým z Nového Města nad Metují, který stále okupuje špici průběžného pořadí a má bezkonkurenčně nejlepší ofenzivu. Novoměstští předvedli famózní sérii deseti utkání bez prohry, kterou jim dokázalo přerušit až Vrchlabí.

Hokejisté Náchoda vyhráli v Bydžově a stoupají tabulkou

nach1

Hokejisté náchodského Primátora zvítězili ve středu v 10. kole krajské ligy Novém Bydžově 6 : 3 a v tabulce poskočili na sedmé místo. V neděli je čeká derby s Jaroměří.

Josef Matyáš na Jiráskově poháru do čela českých plaveckých tabulek

matyas

Druhým letošním kolem pokračoval první listopadovou sobotu v náchodském bazénu 14. ročník Poháru Jiráskova kraje a Podkrkonoší. Nejlepším letošním zaplavaným časem v České republice v kategorii mladších juniorů se před domácím publikem blýskl člen Delfínu Náchod, 16letý Josef Matyáš na 100 metrů volný způsob výkonem 53,9 sekundy. Další vítězství si nenechal ujít na distancích 50m znak a 100m motýlek.

hron1

V desátém kole krajské hokejové ligy nastoupil ve středu Hronov na ledě Stadionu Vrchlabí. Hronov svého soupeře nepustil ani na okamžik do vedení a v utkání provázeném častým vylučováním zvítězil konečným poměrem 4 : 2.