Sobota 20.duben 2019

Poslední aktualizace19.04.2019 04:28

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Víkendová nabídka na Náchodsku pro víkend od 2. do 4. srpna

Víkendová nabídka na Náchodsku pro víkend od 2. do 4. srpna

Email Tisk PDF

brodik

Festival amatérského divadla, letní kino, outdoorové filmy, promenádní koncerty či jízda historickým vlakem. Uvádíme tipy na některé akce, které se o víkendu od 2. do 4. srpna pořádají na Náchodsku.

Program Letního kina na Rozkoši u České Skalice pokračuje i o víkendu. V pátek se promítá americká kraslená pohádka Království lesních strážců, v sobotu Tarantinův Nespoutaný Django a v neděli Magnusekovi Jedlíci aneb Sto kilo lásky. Začátky všech filmů jsou ve 21:15 hodin.

V pátek 2. srpna bude zahájen legendární festival amatérského divada Jiráskův Hronov. Už 83. ročník zahájí představení Pygmalion v podání domácího souboru Jiráskova divadla. Samotné slavnostní zahájení se koná v sobotu od 15:30 hodin na hronovském náměstí. Vedle řady divadelních her jsou připraveny výstavy a další doprovodný program. Festival Jiráskův Hronov trvá do 10. srpna.

V Kempu Brodský u Červeného Kostelce se v pátek a v sobotu pořádá Brodíkovo nadvodní kino. Na programu jsou outdoorové, animované a hrané filmy a dokumenty. Promítá se vždy od 21 hodin.

Městský klub v Novém Městě nad Metují zve na tradiční letní Promenádní koncert. Na Husově náměstí bude v pátek od 18 hodin hrát skupina Sabrage.

Na Letním parketu Výrava u Nového Města nad Metují vystoupí v pátek 2. srpna Petr Kolář, Motorband, Kamil Střihavka a Teplá buchta. Začátek je ve 20:30, po koncertě je odvoz autobusy do všech stran.

V sobotu opět vyrazí na trasu Jaroměř Náchod a zpět historický parní vlak. První odjezd z Jaroměře je v 8:52 hodin, druhý ve 14:16 hodin. Nastoupit lze i na zastávkách po trati.

Stolínský petanquový klub pořádá tradiční turnaj Stolínský Křečák. Na hřišti u hasičské zbrojnice je prezentace v sobotu od 8 hodin.

Náchodská městská knihovna v sobotu ožije řemeslným jarmarkem, divadlem, tancem i módní přehlídkou. Náchodské flerování začíná v sobotu v 10 hodin.

Dvanácté setkání majitelů historických motorových vozidel v areálu zámeckého parku v Ratibořicích je doprovázené koncertem swingové hudby v podání Big Bandu Dvorský. Program začíná v sobotu od 13 hodin.

Tradiční Promenádní koncerty v Červeném Kostelci se pořádají vždy v neděli od 10 hodin v přírodním areálu u Divadla J. K. Tyla. Tuto neděli vystoupí ruský Městský dechový orchestr města Šula. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Babiččino údolí již po jedenácté ožije Ovčáckými slavnostmi

Babiččino údolí již po jedenácté ožije Ovčáckými slavnostmi

Blíží se konec dubna a s ním tradiční Den Země v Babiččině údol&i...

Dostavba Malých lázní v Bělovsi vstupuje do své finální etapy

Dostavba Malých lázní v Bělovsi vstupuje do své finální etapy

V pondělí odpoledne podepsal starosta Náchoda Jan Birke a jednatel společnosti Průmsta...

Náchodské MŠ nabídnou místa pro děti zaměstnanců nemocnice

Náchodské MŠ nabídnou místa pro děti zaměstnanců nemocnice

V tomto týdnu se uskutečnilo jednání na odboru školství Městsk&ea...

Trutnovští běžkaři mají nové zázemí

Trutnovští běžkaři mají nové zázemí

Trutnovští běžkaři se dočkali zcela nového a moderního zázem&iacu...

Podpořte 15. května již 23. ročník Květinového dne!

Podpořte 15. května již 23. ročník Květinového dne!

Také v tomto roce se uskuteční jako součást mezinárodní kampaně p...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře