Středa 24.leden 2018

Poslední aktualizace23.01.2018 18:25

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Víkendová nabídka na Náchodsku pro víkend od 2. do 4. srpna

Víkendová nabídka na Náchodsku pro víkend od 2. do 4. srpna

Email Tisk PDF

brodik

Festival amatérského divadla, letní kino, outdoorové filmy, promenádní koncerty či jízda historickým vlakem. Uvádíme tipy na některé akce, které se o víkendu od 2. do 4. srpna pořádají na Náchodsku.

Program Letního kina na Rozkoši u České Skalice pokračuje i o víkendu. V pátek se promítá americká kraslená pohádka Království lesních strážců, v sobotu Tarantinův Nespoutaný Django a v neděli Magnusekovi Jedlíci aneb Sto kilo lásky. Začátky všech filmů jsou ve 21:15 hodin.

V pátek 2. srpna bude zahájen legendární festival amatérského divada Jiráskův Hronov. Už 83. ročník zahájí představení Pygmalion v podání domácího souboru Jiráskova divadla. Samotné slavnostní zahájení se koná v sobotu od 15:30 hodin na hronovském náměstí. Vedle řady divadelních her jsou připraveny výstavy a další doprovodný program. Festival Jiráskův Hronov trvá do 10. srpna.

V Kempu Brodský u Červeného Kostelce se v pátek a v sobotu pořádá Brodíkovo nadvodní kino. Na programu jsou outdoorové, animované a hrané filmy a dokumenty. Promítá se vždy od 21 hodin.

Městský klub v Novém Městě nad Metují zve na tradiční letní Promenádní koncert. Na Husově náměstí bude v pátek od 18 hodin hrát skupina Sabrage.

Na Letním parketu Výrava u Nového Města nad Metují vystoupí v pátek 2. srpna Petr Kolář, Motorband, Kamil Střihavka a Teplá buchta. Začátek je ve 20:30, po koncertě je odvoz autobusy do všech stran.

V sobotu opět vyrazí na trasu Jaroměř Náchod a zpět historický parní vlak. První odjezd z Jaroměře je v 8:52 hodin, druhý ve 14:16 hodin. Nastoupit lze i na zastávkách po trati.

Stolínský petanquový klub pořádá tradiční turnaj Stolínský Křečák. Na hřišti u hasičské zbrojnice je prezentace v sobotu od 8 hodin.

Náchodská městská knihovna v sobotu ožije řemeslným jarmarkem, divadlem, tancem i módní přehlídkou. Náchodské flerování začíná v sobotu v 10 hodin.

Dvanácté setkání majitelů historických motorových vozidel v areálu zámeckého parku v Ratibořicích je doprovázené koncertem swingové hudby v podání Big Bandu Dvorský. Program začíná v sobotu od 13 hodin.

Tradiční Promenádní koncerty v Červeném Kostelci se pořádají vždy v neděli od 10 hodin v přírodním areálu u Divadla J. K. Tyla. Tuto neděli vystoupí ruský Městský dechový orchestr města Šula. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Policisté prošetřili poničení betlému na náchodském náměstí. Muž je pokácel neúmyslně

Policisté prošetřili poničení betlému na náchodském náměstí. Muž je pokácel neúmyslně

Policisté z obvodního oddělení v Náchodě prošetřili poškoz...

Náchodské krasobruslařky závodily ve 4. ročníku Poděbradského ledového srdce

Náchodské krasobruslařky závodily ve 4. ročníku Poděbradského ledového srdce

Svoji premiéru zvládla Klára Wilson a předvedla svoji první volnou j&iac...

Trutnov postaví dobrovolným hasičům novou zbrojnici

Trutnov postaví dobrovolným hasičům novou zbrojnici

Dobrovolní hasiči z Horního Starého Města v Trutnově se dočkají nov&eacu...

Úrodný rok Náchodského PRIMÁTORA

Úrodný rok Náchodského PRIMÁTORA

Historicky nejvyšší počet získaných ocenění zaznamenala v ...

V Novém Městě nad Metují vznikne nová tělocvična

V Novém Městě nad Metují vznikne nová tělocvična

V pondělí 15. ledna 2018 byla podepsána smlouva o dílo na realizaci stavby "Př&...

Doporučujeme

Smlouva o spolupráci mezi Oblastní nemocnicí Náchod a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi podepsána

20161121 134641 m

Za účasti starosty Náchoda Jana Birke byla v pondělí 21. listopadu 2016 v budově Městského úřadu Náchod podepsána Smlouva o vzájemné spolupráci, inovování a zdokonalování efektivity vzdělávání pro potřeby současného trhu práce mezi Oblastní nemocnicí v Náchodě a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi. Smlouvu podepsali předseda představenstva Oblastní nemocnice Náchod Ing. Zbyněk Chotěborský a Dr. Andrzej Bugajski, prorektor Vysoké školy fyzioterapie ve Vratislavi...celý článek

 

Poslední komentáře