Pondělí 22.říjen 2018

Poslední aktualizace21.10.2018 04:26

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Vandal poničil železniční přejezd u Starkoče

Vandal poničil železniční přejezd u Starkoče

Email Tisk PDF

vandalPolicisté z obvodního oddělení v České Skalici pátrají po neznámém vandalovi, který řádil se zeleným sprejem u kolejí poblíž železniční stanice Starkoč.

"Sprejer v blíže neurčené době od 4. do 8. ledna 2018 postříkal zelenou barvou bílá a modrá světla na výstražnících železničního přejezdu u Starkoče, přečmáral několik značek a výstražných tabulek včetně tabulky s nápisem POZOR VLAK. Jeho pozornosti neunikla ani bílá plocha drážního domku, který pokryl nepříliš vydařenými vulgárními nápisy. Jeho umělecký kredit nepomohl vylepšit ani zeleně se skvící nápis "Nirvána", napovídající spíš o jakémsi poblouznění zdravých smyslů," popsala řádění vandala policejní tisková mluvčí Eva Prachařová.

Hmotná škoda poškozeného zařízení nebyla zatím vyčíslena, ale určitě se bude pohybovat v řádech tísíců či spíše desetitisíců korun. Vzhledem k tomu, že sprejer čmáral po dopravních značkách a železničních zařízeních, jeho řádění policisté zaevidovali jako přečiny poškození cizí věci a poškození a ohrožení obecně prospěného zařízení. Pachateli v případě dopadení hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Náchod má nová parkovací místa

Náchod má nová parkovací místa

Město Náchod přislíbilo občanům pomoc při řešení neutěšené...

Advent 2018 v České Skalici zahájí pražští Piccolo coro & Piccola orchestra

Advent 2018 v České Skalici zahájí pražští Piccolo coro & Piccola orchestra

Letošní advent zahájíme v České Skalici opět s hudbou. Tentokr&aa...

Novoměstská filharmonie připomene 100 let republiky

Novoměstská filharmonie připomene 100 let republiky

Pod taktovkou dirigenta Jaroslava Rybáčka se již tradičně uskuteční podzimní ko...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře