Pátek 24.listopad 2017

Poslední aktualizace25.11.2017 04:41

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Při víkendových akcích na Náchodsku se představí řada známých umělců

Při víkendových akcích na Náchodsku se představí řada známých umělců

Email Tisk PDF

plav

Dan Bárta, Robert Balzar, Heidi Janků, Marcela Holanová, Bohuš Matuš, Martin Maxa, Zdeněk Podskalský či Lumír Olšovský. To je jen zlomek známých osobností z oblasti kultury, které se o víkendu od 22. do 24. března představí na akcích na Náchodsku.

Naše zahrady a sady v roce 2013 se jmenuje beseda pro zahrádkáře, sadaře a pěstitele v České Skalici. V klubovně zahrádkářů v pátek od 16 hodin přednáší Jan Fettr.

V Novém Městě nad Metují vystoupí dechový orchestr ZUŠ a pěvecké sbory ZUŠ. V Kině 70 se začíná v pátek v 17 hodin.

Ve Středisku volného času Bájo v České Skalici budou v pátek 22. března od 18 hodin vyrábět velikonoční dekoraci. Na kurz je potřeba se přihlásit SMS nebo mailem.

Divadelní soubor Háďata zve na představení Dědečku vyprávěj aneb šest satirických pohádek o tom, jak se známým pohádkovým postavám daří v moderní době. V Jiráskově divadle v Hronově se začíná v pátek v 18 hodin.

Festival Expediční kamera je celovečerní promítání filmů s outdoorovou tematikou. Celý výtěžek festivalu bude věnován spolku Šotek a oddílu červenokosteleckých Kadetů, kteří se věnují práci s dětmi a mládeží. První filmový blok začíná v Kině Luník v Červeném Kostelci v pátek v 18 hodin. Následovat budou další dva bloky.

V Divadle J.K.Tyla v Červeném Kostelci vystoupí v pátek 22. března Dan Bárta. Od 19 hodin ho zde doprovodí Robert Balzar Trio.

Digitální záznam koncertu Filadelfského symfonického orchestru zazní v pátek od 19 hodin v Náchodě. V Kině Vesmír zazní Stravinského Svěcení jara.

13. ročník akce Večer pro dobrou věc se uskuteční v pátek od 19 hodin v divadle v Jaroměři. Během večera vystoupí Heidi Janků, Marcela Holanová, Markéta Konvičková, Bohuš Matuš, Martin Maxa, Kamila Nývltová a Renata Drössler. Charitativní večer podpoří speciální školu a muže roku.

V náchodském plaveckém bazénu se v sobotu plavou závody Modrá stuha města Náchoda. Již 25. ročník začíná v 8:30 hodin.

Loutkový soubor Dětem pro radost uvede pohádku O chytré lišce. V náchodském loutkovém divadle se začíná v sobotu 23. března v 15 hodin.

Divadelní společnost Háta Praha uvede v Jiráskově divadle v Hronově představení známé z televizních obrazovek Světáci. Jednu z hlavních rolí ztvární syn režiséra filmu, stejnojmenný Zdeněk Podskalský. Začátek v sobotu v 19 hodin.

Charleyova teta je divadelní představení, které začíná v sobotu v 19 hodin v sokolovně v České Skalici. Účinkuje divadelní soubor z Týniště nad Orlicí.

Divadelní soubor NA TAHU Červený Kostelec zve příznivce dobré zábavy na tradiční maškarní bál ve stylu besídky v domově důchodců. V Grafoklubu se začíná v sobotu ve 20 hodin.

Náchod se přidal k celosvětovému happeningu Hodina Země na podporu ochrany životního prostředí. V sobotu ve 20:30 hodin zhasněte na jednu hodinu světla a vypněte co nejvíce elektrických spotřebičů.

V Náchodě Bělovsi v klubu UFO vystoupí v neděli 24. března na dvou koncertech hudební seskupení Malina brothers. První koncert začíná v 16 hodin a druhý v 19 hodin. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Trutnov vyhlašuje architektonickou soutěž na pěší zónu

Trutnov vyhlašuje architektonickou soutěž na pěší zónu

Horská ulice v rozsahu od náměstí Republiky po Krakonošovo náměst...

Nové Město nad Metují už má svůj vánoční strom

Nové Město nad Metují už má svůj vánoční strom

V úterý 21. listopadu v 7 hodin ráno začala cesta jedle obrovské, kter&a...

Třicetimilionový doplatek za provoz ztrátových oborů poskytne kraj náchodské nemocnici

Třicetimilionový doplatek za provoz ztrátových oborů poskytne kraj náchodské nemocnici

Rada Královéhradeckého kraje přijala návrh na poskytnutí 30 milio...

Královéhradecký kraj a Zakarpatská Ukrajina uzavřely partnerství

Královéhradecký kraj a Zakarpatská Ukrajina uzavřely partnerství

Partnerství mezi Královéhradeckým krajem a ukrajinskou Zakarpatskou obla...

Ve Velké Jesenici se převrátil kamion

Ve Velké Jesenici se převrátil kamion

Profesionální hasiči z Jaroměře a dobrovolní hasiči z Nového Města nad M...

Doporučujeme

Smlouva o spolupráci mezi Oblastní nemocnicí Náchod a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi podepsána

20161121 134641 m

Za účasti starosty Náchoda Jana Birke byla v pondělí 21. listopadu 2016 v budově Městského úřadu Náchod podepsána Smlouva o vzájemné spolupráci, inovování a zdokonalování efektivity vzdělávání pro potřeby současného trhu práce mezi Oblastní nemocnicí v Náchodě a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi. Smlouvu podepsali předseda představenstva Oblastní nemocnice Náchod Ing. Zbyněk Chotěborský a Dr. Andrzej Bugajski, prorektor Vysoké školy fyzioterapie ve Vratislavi...celý článek

 

Poslední komentáře