Pondělí 18.únor 2019

Poslední aktualizace19.02.2019 04:46

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Chodíte nakupovat do jaroměřského Tesca? Podpořte Vilu Čerych!

Chodíte nakupovat do jaroměřského Tesca? Podpořte Vilu Čerych!

Email Tisk PDF

vilatescoPomozte spolu s námi Vile Čerych v České Skalici, tato "stará dáma" si to po téměř 100 letech zaslouží. Stačí nakoupit v jaroměřském Tescu a hlasovat pro náš projekt.

Vila Čerych je jedním ze "soutěžících" pátého ročníku grantového programu firmy Tesco – Vy rozhodujete, my pomáháme. Tato prvorepubliková kulturní památka se nachází v České Skalici. Téměř sto let existence ji značně poznamenalo – byla honosným rodinným domem, sídlem politické školy mládeže, zdravotním střediskem i natáčecím místem Havlova filmu Odcházení. V současnosti slouží především kultuře a vzdělávání, ale také jako místo oddechu, oáza klidu v centru České Skalice.

Mnohé architektonické prvky bohužel vzaly v průběhu let za své. Provozovatel Vily se jí snaží vrátit ztracený lesk a postupně ji opravuje a obnovuje. Zákoutí přilehlé, více než hektarové zahrady nabízí jedinečnou atmosféru a prostor pro relaxaci.

K dokonalosti chybí pouze dobová lavička vytvořená podle původních plánů. Pomozte nám ji získat, je to jednoduché a nebude vás to stát ani korunu! Za každý nákup v jaroměřském Tescu obdržíte žeton, který stačí už jen vhodit do hlasovacího boxu s projektem Vily Čerych. Společnost Tesco věnuje vítězi hlasování 30 tisíc korun. V rámci celého projektu bude rozděleno více než 5 milionů korun mezi 270 neziskových organizací. Ty pak mohou realizovat aktivity na zlepšení svého okolí.

Hlasovat můžete až do 17. února! Předem děkujeme za vaši podporu a samozřejmě vás kdykoli rádi uvítáme ve Vile Čerych.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Situace s odpadovým hospodářstvím v Trutnově

Situace s odpadovým hospodářstvím v Trutnově

Přestože množství vytříděného odpadu v Trutnově neustále roste, pot&yacu...

Bilance činnosti Ligy proti rakovině Náchod v roce 2018

Bilance činnosti Ligy proti rakovině Náchod v roce 2018

Každoročně na konci předchozího roku hodnotí svou celoroční činnost Liga proti ...

Výbuch v panelovém domě v Náchodě

Výbuch v panelovém domě v Náchodě

Ve čtvrtek 14. února 2019 krátce před půl třetí odpoledne policisté spol...

Trutnov má zrekonstruované turistické centrum

Trutnov má zrekonstruované turistické centrum

Turistické informační centrum Trutnov na Krakonošově náměstí je p...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře