Středa 24.leden 2018

Poslední aktualizace23.01.2018 18:25

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Místa Podrobnosti - Zábavné promítání o přírodě

Napsat e-mail Tisk

Zábavné promítání o přírodě  

Název:
Zábavné promítání o přírodě
Datum konání:
16.01.2018 15.30 h
Místo konání:
Vila Čerych - Česká Skalice
Kategorie:
Oznámení

Popis

Fotograf Jiří Vít přiblíží přírodu v detailech, jak ji běžným okem nevidíme. Zábavnou formou představí zvířátka a okolní přírodu na promítacím plátně zejména pro děti, ale i pro dospělé. Přijďte si prohlédnout přírodu pod mikroskopem a poslechnout zajímavé vyprávění.

Vstupné dospělí 50 Kč, děti 30 Kč.

Místo konání

Místo:
Vila Čerych -
Město:
Česká Skalice

Popis

Vila Čerych je spjata s významnými jmény už od doby svého vzniku. Ať už se jednalo o majitele, příslušníky slavných mecenášských rodů Čerychů a Bartoňů, nebo autory návrhů vily a zahrady Otakara Novotného a Josefa Kumpána. Po roce 1989 Vila Čerych přivítala ve svých prostorách mnoho zajímavých osobností působících v různých oborech lidské činnosti.

http://www.vilacerych.cz/

cerych foto 5

 

 

Doporučujeme

Smlouva o spolupráci mezi Oblastní nemocnicí Náchod a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi podepsána

20161121 134641 m

Za účasti starosty Náchoda Jana Birke byla v pondělí 21. listopadu 2016 v budově Městského úřadu Náchod podepsána Smlouva o vzájemné spolupráci, inovování a zdokonalování efektivity vzdělávání pro potřeby současného trhu práce mezi Oblastní nemocnicí v Náchodě a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi. Smlouvu podepsali předseda představenstva Oblastní nemocnice Náchod Ing. Zbyněk Chotěborský a Dr. Andrzej Bugajski, prorektor Vysoké školy fyzioterapie ve Vratislavi...celý článek

 

Poslední komentáře