Pondělí 22.říjen 2018

Poslední aktualizace21.10.2018 04:26

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Místa Podrobnosti - Zábavné promítání o přírodě

Napsat e-mail Tisk

Zábavné promítání o přírodě  

Název:
Zábavné promítání o přírodě
Datum konání:
16.01.2018 15.30 h
Místo konání:
Vila Čerych - Česká Skalice
Kategorie:
Oznámení

Popis

Fotograf Jiří Vít přiblíží přírodu v detailech, jak ji běžným okem nevidíme. Zábavnou formou představí zvířátka a okolní přírodu na promítacím plátně zejména pro děti, ale i pro dospělé. Přijďte si prohlédnout přírodu pod mikroskopem a poslechnout zajímavé vyprávění.

Vstupné dospělí 50 Kč, děti 30 Kč.

Místo konání

Místo:
Vila Čerych -
Město:
Česká Skalice

Popis

Vila Čerych je spjata s významnými jmény už od doby svého vzniku. Ať už se jednalo o majitele, příslušníky slavných mecenášských rodů Čerychů a Bartoňů, nebo autory návrhů vily a zahrady Otakara Novotného a Josefa Kumpána. Po roce 1989 Vila Čerych přivítala ve svých prostorách mnoho zajímavých osobností působících v různých oborech lidské činnosti.

http://www.vilacerych.cz/

cerych foto 5

 

 

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře