Pondělí 25.březen 2019

Poslední aktualizace22.03.2019 20:35

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Místa Podrobnosti - Charitní ples

Napsat e-mail Tisk

Charitní ples  

Název:
Charitní ples
Datum konání:
10.11.2018 20.00 h
Místo konání:
Červený Kostelec - Červený Kostelec
Kategorie:
Oznámení

Popis

Srdečně zveme na jubilejní 10. charitní ples Oblastní charity Červený Kostelec, letos v prvorepublikovém duchu. Místem konání bude opět sokolovna v Červeném Kostelci, k poslechu zahraje kapela Relax Band. Opět se můžete těšit na známou osobnost.

Vstupné: 120 Kč, místenka: 20 Kč

Předprodej vstupenek: Papírnictví IVÍN, Náměstí TGM 93, Č. Kostelec. Tel. 491 463 166.

Přijďte se pobavit, zatančit si a zároveň podpořit Hospic Anežky České. Výtěžek z letošního plesu bude věnován na pořízení nového automobilu pro Mobilní hospic Anežky České.

Místo konání

Místo:
Červený Kostelec -
Město:
Červený Kostelec

Popis

Červený Kostelec leží v malebném východním podhůří Krkonoš uprostřed regionu Náchodsko - Trutnovsko. První zmínka o tehdejším Kostelci se přesně objevila 22. srpna 1362 v konfirmační knize pražské diecéze. Přesně se v této knize píše o ustanovení faráře Heřmana na kostelecké faře patronem kostela červenohorským panem Mikulášem Písklem.

Počet obyvatel se v posledních letech ustálil na osmi a půl tisíci. Území města se rozkládá v členitém podhorském terénu na jihozápadních svazích Jestřebích hor v nadmořské výšce cca 400 metrů a je přirozeným východiskem do jednoho z nejkrásnějších krajů České republiky. Není to však „skanzen", ale naopak velmi živé město, kde se stále něco děje. Bohatá je činnost sportovních, kulturních a společenských organizací a spolků. To dohromady dává pestrou paletu možností využívání a užívání volného času.

Nejvýznamnější každoroční akcí je pětidenní mezinárodní folklorní festival, který je jedním z největších v Evropě pod patronací I. O. V. UNESCO.

Webové stránky města.

namesti-ck panorama-1000


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře