Sobota 26.květen 2018

Poslední aktualizace26.05.2018 04:26

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Místa Podrobnosti - Všední život v Náchodě za protektorátu

Napsat e-mail Tisk

Všední život v Náchodě za protektorátu  

Název:
Všední život v Náchodě za protektorátu
Datum konání:
14.09.2017 18.00 h
Místo konání:
Divadlo Dr. Josefa Čížka - Náchod
Kategorie:
Beseda

Popis

Akce se koná v Blues baru Hotelu U Beránka

Po nacistického okupaci okleštěného Československa 15. března 1939 se změnil dosavadní život obyvatel Náchoda. Šest let trvalo, nežli se Náchoďané dočkali osvobození Rudou armádou. S čím se lidé museli potýkat, a co jim pomáhalo alespoň na chvíli zapomenout na drsnou válečnou realitu? Jak se život v Náchodě za těch šest let změnil, se dozvíte na další přednášce věnované tomuto temnému období 20. století. Během besedy si budete moci prohlédnout různé trojrozměrné předměty a zhlédnout unikátní videa. Rezervace míst na tel.: 735 165 949 nebo na recepci hotelu.

Vstupné: Kč 30,-

Místo konání

Místo:
Divadlo Dr. Josefa Čížka -
Ulice:
Masarykovo náměstí 74
Město:
Náchod

Popis

Divadlo Dr. Josefa Čížka nabízí několik sálů pro konání kulturních a společenských akcí, školení, rautů, výstav a přehlídek.

Historie divadla.

Předprodej vstupenek telefon: +420 491 420 420

Webové stránky divadla.

divadlo


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře