Čtvrtek 19.červenec 2018

Poslední aktualizace19.07.2018 04:27

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Hudba Král rock and rollu žije! Vystoupí v jaroměřském divadle

Král rock and rollu žije! Vystoupí v jaroměřském divadle

seznam článků
Král rock and rollu žije! Vystoupí v jaroměřském divadle
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Všechny strany

elvisvostravěV letošním roce si připomínáme čtyřicáté výročí úmrtí jedné z největších ikon světové hudby Elvise Aarona Presleye. Snad žádný jiný člověk nezanechal ve svém oboru tak nesmazatelnou stopu jako on. Během své kariéry vydal na 150 alb, natočil více než 700 skladeb, je držitelem 14 cen Grammy a vyprodal více než 600 koncertů v Las Vegas.

Byl hlavní postavou nově vznikajícího hudebního směru rock and rollu, který rozpoutal doslova šílenství po celých Spojených státech. Prodal miliardy desek a od svých fanoušků si právem vysloužil přezdívku nesmrtelný Král rock and rollu. Příznivců, které si Presley získal a stále získává ,je nepočítaně, jen v oficiálně licencovaných fanklubech je jich přes pět milionů.

V roce 2004 se v anglickém Blackpoolu konalo mezinárodní evropské klání imitátorů Elvise Presleye, kterého se zúčastnil i "Český Elvis" Vladimír Lichnovský z Příbora na Moravě. V konkurenci s dalšími dvaapadesáti soutěžícími napodobujícími tuto legendární postavu obsadil druhé místo. Takřka přes noc se stal miláčkem anglického publika, které rozehřál Elvisovými hity a při skladbě Johnny B. Goode diváky svou energií doslova strhl.

Anglický tisk o něm psal jako o Fantómu z České republiky. Kromě šeku na 750 liber, který si ze soutěžního ringu odnesl, dostal také poukázku na elvisovský oblek, který mu ušila americká firma B&K Enterprises, jenž šila přímo pro Elvise a třicet originálních šátků. Za dobu svého působení získal řadu ocenění, z nichž si nejvíce váží ocenění Europe´s No 1 Elvis Contest z Velké Británie nebo Certificate of Appreciation z New Yorku, ale i osobního písemného poděkování bývalého prezidenta Václava Havla. Od roku 1998, kdy zahájil svou kariéru, má za sebou stovky vystoupení v České republice a to od malých klubů, divadel, kulturních domů až po prestižní pražskou Lucernu nebo ČEZ arénu. Pravidelně vystupuje i v zahraničí - v Německu, Rakousku, Polsku, Slovensku, Chorvatsku, Velké Británii a USA.

Jsem rád, že Vladimír Lichnovský přijal mé pozvání a v pátek 8. prosince 2017 od 19 hodin vystoupí i se svojí skupinou ve velkém sále jaroměřského divadla na adventním vánočním koncertu. Jejich hudebně kostýmová show zcela jistě navodí nefalšovanou atmosféru Elvisových koncertů. Zpěvákova dokonalá podoba, hutný sametový hlas, pohyby a charisma spolu se skvělou živou kapelou Vás ani na chvilku nenechají na pochybách, že král stále žije!

Vstupenky v ceně 150, 130 a 110 korun si můžete zakoupit v jaroměřském turistickém a informačním centru na nám. ČSA 16, tel. 737937015, 491847220. Chtěl bych poděkovat jaroměřským firmám Solar s.r.o., Reko s.r.o. a Arkast s.r.o. za jejich podporu této skvělé akce.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Dodávka se čelně střetla s kamionem

Dodávka se čelně střetla s kamionem

K vážné dopravní nehodě, která u obce Spy na několik hodin zastavila pro...

Město Náchod se dohodlo s Královéhradeckým krajem na financování řešení parkování u nemocnice

Město Náchod se dohodlo s Královéhradeckým krajem na financování řešení parkování u nemocnice

V návaznosti na řadu jednání o nutnosti řešení neutěšen&ea...

Na Rozkoši policie kontrolovala plavidla

Na Rozkoši policie kontrolovala plavidla

V sobotu 14. července 2018 v odpoledních hodinách mezi 14. a 16. hodinou policist&eacu...

Už jen poslední úpravy a naučná stezka Obůrka Klopotov bude plně k dispozici dětem!

Už jen poslední úpravy a naučná stezka Obůrka Klopotov bude plně k dispozici dětem!

V prvním týdnu prázdnin se v Klopotovském údolí v Nov&eacu...

Tropická charitativní pouť opět bavila i pomáhala

Tropická charitativní pouť opět bavila i pomáhala

Pořadatelé věnovali částku vybranou na dobrovolném vstupném Domovu pro o...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře