Sobota 26.květen 2018

Poslední aktualizace26.05.2018 04:26

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Hudba Česko zpívá 2017 vyvrcholí finálovým galavečerem

Česko zpívá 2017 vyvrcholí finálovým galavečerem

seznam článků
Česko zpívá 2017 vyvrcholí finálovým galavečerem
Strana 2
Všechny strany

ceskoTV sobotu 8. dubna vyvrcholí letošní, již 11. ročník moderní pěvecké soutěže pro začínající zpěváky s mezinárodní účastí Česko zpívá finálovým galavečerem, při kterém se rozhodne o nejvyšších příčkách celkového umístění v soutěži. Chybět nebudou zajímaví hosté a atraktivní doprovodný program.

V trutnovském společenském centru UFFO proběhnou 7. dubna 2017 semifinále v kategorii Sólisté 9 - 14 let, Sólisté 15 - 26 let a finále Sólisté 9 - 14 let. Následující den pak celá soutěž Česko zpívá 2017 vyvrcholí veřejným finálovým galavečerem s pěveckou show finalistů vyšší věkové kategorie (Sólisté 15 - 26 let), ve které se rozhodne o nejvyšších příčkách celkového umístění v soutěži. Jednou ze žhavých letošních novinek soutěže je účast zpěvačky Leony Machálkové v odborné porotě, kde zasednou třeba také zpěvačka Marcela Březinová, zpěvák Zdeněk Podhůrský nebo hudební producent Milan Herman.

Na 11. finálový galavečer soutěže Česko zpívá 2017, který začíná v 17 hodin, si zájemci mohou již nyní zakoupit vstupenky v online předprodeji. Kromě vystoupení talentovaných zpěváků na diváky čeká atraktivní doprovodný program a celá řada zajímavých hostů. Těšit se mohou mimo jiné na vystoupení zpěvačky a patronky soutěže Kamily Nývltové a zpěvačky Leony Machálkové nebo na originální bubenickou show Tokhi & the Groove Army.

Pěveckou soutěž Česko zpívá vyhlašuje spolek TŠ Bonifác, z. s. a organizuje ji reklamní a umělecká agentura ART PRESTO s.r.o. Soutěž již několik let probíhá pod záštitou starosty města Trutnova a poslance Ivana Adamce a za podpory ředitele společenského centra pro kulturu a volný čas UFFO Trutnov Libora Kasíka. Mezi hlavní partnery patří Hotel Patria Trutnov, společenské centrum UFFO či město Trutnov.

obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Město Náchod odkoupí pozemky v areálu bývalé Tepny

Město Náchod odkoupí pozemky v areálu bývalé Tepny

Problematický areál bývalé Tepny, který v současnosti hyzdí...

Květinové hodiny v Novém Městě nad Metují nově rozkvetly

Květinové hodiny v Novém Městě nad Metují nově rozkvetly

Ve středu 23. května 2018 zahradníci Městských technických služeb dokončili v&y...

Do poloviny prázdnin v Náchodě opraví povrch některých komunikací

Do poloviny prázdnin v Náchodě opraví povrch některých komunikací

V termínu od 25. května do konce července 2018 bude v Náchodě provedena oprava povrchu...

Náchod má novou mobilní aplikaci

Náchod má novou mobilní aplikaci

Město Náchod díky svému členství ve Sdružení lázeňsk&yacut...

Podpora kraje je pro město důležitá

Podpora kraje je pro město důležitá

Na zahájení 21. ročníku studentského festivalu Náchodská P...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře