Čtvrtek 21.únor 2019

Poslední aktualizace19.02.2019 04:46

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Náchod vybojoval titul v krajském Poháru hejtmana

Náchod vybojoval titul v krajském Poháru hejtmana

Email Tisk PDF
seznam článků
Náchod vybojoval titul v krajském Poháru hejtmana
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Všechny strany

predavkapoharuDuelem dvou nejlepších celků letošního ročníku fotbalového krajského přeboru vyvrcholil letošní ročník Poháru hejtmana, který zorganizoval Krajský fotbalový svaz Královéhradeckého kraje. Souboj Náchoda a Libčan splnil papírové předpoklady. Diváci ve fotbalovém areálu ve Velkém Poříčí mohli sledovat zápas vysoké kvality, ve kterém až po penaltovém rozstřelu triumfovali náchodští fotbalisté 3:2.

Finálového duelu se zúčastnil i první náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Martin Červíček, starosta Náchoda Jan Birke a předseda krajské fotbalové asociace Václav Andrejs. "Ve finále se utkaly dva nejlepší celky v regionu, což se promítlo i do průběhu celého zápasu. Oba týmy předvedly perfektní výkony. Náchodští fotbalisté vybojovali vítězství po penaltách, ke kterému jim srdečně gratuluji, ale musím ocenit i bojovný výkon finalistů z Libčan," uvedl první náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Martin Červíček.

Ještě před finálovým duelem mužů došlo k ocenění mládežnických fotbalistů z celého regionu, kteří v uplynulém ročníku soutěžili v dovednostních soutěžích. Následně v rámci fotbalového podvečera došlo i na udělení trenérských licencí úspěšným absolventům vzdělávacích kurzů.

"Ukázala se šikovnost mladých fotbalistů a osobně oceňuji, že se fotbalová asociace v Královehradeckém kraji stará o mládež. Navíc Královehradecký kraj je při výchově mladých fotbalistů významným partnerem, neboť opakovaně poskytujeme finanční prostředky pro dobrovolné trenéry mládeže v našem kraji. Zároveň jsem nadšený z toho, že se i dnes najde tolik aktivních nadšenců, kteří mají rádi fotbal a zároveň jsou ochotní obětovat čas pro výchovu dětí v jejich sportovní činnosti, a proto jsem velmi rád předával nové licence trenérům," dodal Martin Červíček k dovednostním soutěžím mládežnických fotbalistů a předávání trenérských certifikátů.

Celý fotbalový den se konal ve zmodernizovaném areálu ve Velkém Poříčí, kde došlo k vybudování nového zázemí pro všechny návštěvníky. "Gratuluji všem členům místního fotbalového klubu k takovému zázemí, které se za podpory města a kraje zde podařilo vybudovat. Pevně věřím, že díky tomuto zázemí se bude všem dařit podávat ty nejlepší výkony a třeba se i fotbalistům Velkého Poříčí ještě letos podaří postoupit do I. A třídy krajské soutěže," okomentoval modernizaci fotbalového stánku ve Velkém Poříčí Martin Červíček.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

O absolventy zdravotnických škol máme velký zájem. Stojíme o to, aby žili a pracovali v Náchodě

O absolventy zdravotnických škol máme velký zájem. Stojíme o to, aby žili a pracovali v Náchodě

V pátek 15. února 2019 zavítali do Střední odborné školy s...

Situace s odpadovým hospodářstvím v Trutnově

Situace s odpadovým hospodářstvím v Trutnově

Přestože množství vytříděného odpadu v Trutnově neustále roste, pot&yacu...

Bilance činnosti Ligy proti rakovině Náchod v roce 2018

Bilance činnosti Ligy proti rakovině Náchod v roce 2018

Každoročně na konci předchozího roku hodnotí svou celoroční činnost Liga proti ...

Výbuch v panelovém domě v Náchodě

Výbuch v panelovém domě v Náchodě

Ve čtvrtek 14. února 2019 krátce před půl třetí odpoledne policisté spol...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře