Jste zde: Sport Fotbal Jaroměř bojovala do poslední chvíle v "Jablonečku" o body, nakonec však odešla poražena

Email Tisk PDF
seznam článků
Strana 2
Všechny strany

jaroJaroměř hrála v sobotu zápas 26. kola Divize C v Jablonci nad Jizerou. Skoro do konce zápasu bojovala o body, přesto však prohrála 3:1.

Jablonec nad Jizerou - FK Jaroměř 3 : 1 (2 : 1)

Branky: 5. Skuhravý, 13. Tichý, 85. Žitka - 42. Škoda

Jablonec nad Jizerou: Farský - Sedláček, Halama (K), Skuhravý, Kozák - Šulc (62. Pelta), Rozkovec (83. Karásek), Tichý, Zemánek (68. Heřmánek) - Štemberk (84. Chropůvka), Macháček

FK Jaroměř: Ondráček - Matějka, Hrabík (84. Emlar L.), Michálek, Knap - Štajer, Čenovský, Horák, Bano (75. Mertlík) - Škoda (K), Holub

Jaroměř zajížděla po týdenní pauze (zápas s Litolí) na další mistrovský zápas Divize C do Jablonce nad Jizerou. Trochu nás překvapila úroveň zdejšího areálu, který určitě nebyl úplně divizní, i když hřiště bylo ještě "v pohodě". Úvod zápasu Jaroměři vůbec nevyšel. Hned v 6. minutě přišel lehký centr z pravé strany, který Ondráček v rukavicích neudržel a domácí hráč Skuhravý měl lehkou úlohu - 1:0. V 10. minutě zahrával trestný kop jaroměřský Štajer, ale domácí brankář byl pozorný. Ve 13. minutě kopali domácí roh na který si naskočil úplně osamocený Tichý a hlavou pohodlně skóroval - 2:0. Jaroměř tento gól nepoložil - naopak ji probudil. V 16. minutě zahrával další trestný kop hostující Čenovský a domácí brankář předvedl excelentní zákrok, když jeho střelu do "víka" chytil. V 18. minutě byl před Ondráčkovou brankou závar, který hostující brankář vyřešil a následná dorážka Šulce šla nad. Ve 21. minutě utekl hostující obraně jeden z nejrychlejších hráčů divize Štemberk, ale Ondráček si s jeho střelou poradil. Ve 30. minutě postupovali úplně sami na Ondráčka dva hráči domácích. Zemánek přihrával ještě na lépe postaveného Rozkovce, který ale prázdnou hostující branku netrefil. Ve 40. minutě kopal trestný kop Horák a jeho bomba skončila na spojnici domácí branky. Ve 42. minutě již udeřilo. Na levé straně utekl Bano, nacentroval do vápna domácích, kde se uvolnil Škoda a k tyči zavěsil - 2:1.

Druhý poločas začal opatrně z obou stran a žádné mužstvo nechtělo udělat chybu. V 51. minutě hlavičkoval rybičkou těsně vedle domácí Tichý. V 59. minutě pak měli domácí hráči výhodou trestného kopu, ale Sedláček netrefil branku. Od této chvíle byla Jaroměř v poli lepším týmem, domácí lehce znervózněli, ale hostující hráči se nedokázali dostat do žádné vyložené šance. V 67. minutě přihrával domácí Pelta (syn šéfa FAČR) pod sebe na Zemánka, který ale přestřelil. Jaroměř se dále tlačila za vyrovnáním, ale domácí neustále hrozili z brejků. V 76. minutě přihrál ideálně Holub na Škodu, který postupoval ze strany na branku domácích, ale těsně minul zadní tyč. V 85. minutě bylo o výsledku zápasu rozhodnuto. Domácí podnikli další rychlý brejk, kdy Pelta přihrával Žitkovi "do ofsajdu?", a ten šancí nepohrdl - 3:1. Jaroměř již neměla na zvrat síly, a tak odešla poražena.

Jaroměři dnes nevyšel začátek zápasu a velmi brzy prohrávala o dvě branky. Teprve dvougólové vedení domácích jí probralo z letargie a začala hrát. I přes snahu ve 2. poločase je vítězství domácích zasloužené, nicméně Jaroměřští hráči se dnes nemají za co stydět a odjíždějí z Jablonce s hlavami nahoře.

obrazek_10

Přidat komentář

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek