Neděle 19.listopad 2017

Poslední aktualizace18.11.2017 04:33

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Fotbalisté Náchoda doma prohráli s Kolínem a jsou ohroženi sestupem

Fotbalisté Náchoda doma prohráli s Kolínem a jsou ohroženi sestupem

Email Tisk PDF

anchchchcFotbalisté Náchoda v sobotu prohráli v 9. divizním kole na vlastním hřišti v Bělovsi s Kolínem 4:2. Náchod je s devíti body na 13. místě tabulky. Na poslední Trutnov má náskok tří bodů.

FK Náchod - FK Kolín 2 : 4 (2 : 2)

Na velmi dobře připraveném terénu představili domácí novou akvizici, Američana Warda, který se postavil na pravý kraj obrany.

Úvod zápasu byl oboustranně rychlý. Už v 5. minutě domácí Brich našel lobem za kolínskou obranou Zinkeho, jenže toho zradilo zpracování. O dvě minuty později o sobě dali prvně vědět i hosté, jenže jejich první střelecký pokus mířil vysoko a daleko nad náchodskou branku. Pak dostali domácí výhodu dvou standardních situací, obě hosté odvrátili a ve druhém případě navíc z ní podnikli rychlý brejk, který hasil až na vlastním vápně navrátilec do náchodské sestavy, Panenka. V 16. minutě se vyznamenal proti střele hostujícího Biška domácí gólman Hladík. O chvíli později se na druhé straně tlačil do zakončení Panenka, jenže tomu se svezl míč po nártu. Ve 24. minutě domácí získali na svém vápně míč, Malý si jej vyměnil s Kábrtem, šel prostředkem hřiště a na třiceti metrech se opřel do míče. Ten po přesné trajektorii zaplul přesně pod břevno kolínské branky – 1:0. O dvě minuty později byli hosté blízko vyrovnání. Hladík první střelu Kolína vyrazil a gólové dorážce zabránil Ward. Ve 29. minutě si v pravém rohu hostujícího vápna narazil Simon míč s Jimmym, toho hosté faulovali a nařízený pokutový kop proměnil Malý – 2:0. O dvě minuty později však hosté podnikli do nezformované náchodské obrany rychlý útok po pravé straně, střílený centr našel na hranici malého vápna neobsazeného Rybaříka, který snížil na 2:1. Minutu před přestávkou hosté sehráli jak přes kopírák svou gólovou akci. Tentokrát šel střílený centr na hranici velkého vápna, kde se do míče opřel opět Rybařík a srovnal na 2:2.

Snaha Náchoda vrátit zápas po změně stran na svou stranu vzala za své už ve 47. minutě. To Hable přišel na půlce o míč a Veliký z brejku nedal Hladíkovi šanci – 2:3. V 53. minutě přišel další centr do náchodského vápna, kde nekrytý Šourek uklidil míč do sítě – 2:4. Blízko snížení byli domácí po standardní situaci Zinkeho, jeho střelu do šibenice ale hostující brankář s námahou vyrazil na roh. Po něm se míč dostal na malém vápně k Wardovi, jenže ten přestřelil branku. Kolín sehrál v 63. minutě další "smrtící akci". Střílený centr z pravé strany našel opět hostujícího útočníka, jehož dělovku zázračně Hladík kryl. Vzápětí sehráli Náchodští na druhé straně pohlednou akci, Wardův centr brankář Kolína vyboxoval jen do Jimmyho, od něhož se však míč dokutálel opět jen do rukavic gólmana. Poslední slušně se vyvíjející akce domácích skončila v 76. min. nepřesnou přihrávkou Petra. Ve zbytku utkání už si Kolín výsledek pohlídal.

Sestava Náchoda: Hladík - Ward, Hable, Kábrt, Malý – Panenka (81. Rompotl), Simon, Brich, Omovie (34. Petr) – Jimmy (72. Moravec), Zinke.

Zdroj www.fknachod.sklub.cz

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Ve Velké Jesenici se převrátil kamion

Ve Velké Jesenici se převrátil kamion

Profesionální hasiči z Jaroměře a dobrovolní hasiči z Nového Města nad M...

Dá se Kamila Nývltová na novou kariéru?

Dá se Kamila Nývltová na novou kariéru?

Nástěnný kalendář se stylovými a svůdnými fotografiemi Kamily N&y...

Nemocnice v Náchodě prošla auditem. Jeho výsledky podporují změny ve fungování krajského zdravotnictví

Nemocnice v Náchodě prošla auditem. Jeho výsledky podporují změny ve fungování krajského zdravotnictví

Hospodaření Oblastní nemocnice Náchod a.s., která je největš&iacu...

Uchazeči podali tři nabídky na dostavbu náchodské nemocnice

Uchazeči podali tři nabídky na dostavbu náchodské nemocnice

Obálky s nabídkami, které podali uchazeči o zakázku "Oblastní nem...

Ve čtvrtek skončí objížďka Náchoda pro nákladní dopravu vedoucí Trutnovem

Ve čtvrtek skončí objížďka Náchoda pro nákladní dopravu vedoucí Trutnovem

Na jaře 2016 začaly v Náchodě opravy hlavního průtahu městem vedoucím na polsk&...

Doporučujeme

Smlouva o spolupráci mezi Oblastní nemocnicí Náchod a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi podepsána

20161121 134641 m

Za účasti starosty Náchoda Jana Birke byla v pondělí 21. listopadu 2016 v budově Městského úřadu Náchod podepsána Smlouva o vzájemné spolupráci, inovování a zdokonalování efektivity vzdělávání pro potřeby současného trhu práce mezi Oblastní nemocnicí v Náchodě a Vysokou školou fyzioterapie se sídlem ve Vratislavi. Smlouvu podepsali předseda představenstva Oblastní nemocnice Náchod Ing. Zbyněk Chotěborský a Dr. Andrzej Bugajski, prorektor Vysoké školy fyzioterapie ve Vratislavi...celý článek

 

Poslední komentáře