Úterý 19.únor 2019

Poslední aktualizace19.02.2019 04:46

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy ČR a Náchodsko V Trutnově zasedalo nové zastupitelstvo

V Trutnově zasedalo nové zastupitelstvo

Email Tisk PDF

trrrrPo říjnových volbách do obecních zastupitelstev zasedalo v pondělí 5. listopadu 2018 nově zvolené Zastupitelstvo města Trutnova. Z jeho řad bylo zvoleno vedení města, rada města a také kontrolní a finanční výbor.

V pondělí 5. listopadu 2018 se uskutečnilo ustavující zasedání nového Zastupitelstva města Trutnova. To má opět 33 členů. Jednání se zúčastnilo 32 z nich. Starostou se stal Mgr. Ivan Adamec, který tak vstupuje do svého 6. funkčního období v této pozici. Hlasovalo pro něho 22 zastupitelů. Dále zastupitelé ze svých řad zvolili také dva místostarosty, a to Mgr. Tomáše Hendrycha a Mgr. Tomáše Eichlera.

Nově zvolená Rada města Trutnova bude poprvé zasedat v pondělí 12. listopadu, a to ve složení Mgr. Ivan Adamec, Mgr. Tomáš Hendrych. Mgr. Tomáš Eichler, Mgr. Petr Skokan, MUDr. Jozef Kochan, Mgr. Radek Horák, Mgr. Pavel Káňa, Ing. arch. Michal Rosa, MgA. Libor Kasík, Mgr. Petr Horčička, Ing. Martin Jiránek.

Dále zastupitelé zvolili členy kontrolního a finančního výboru, z nichž každý má 11 členů, a to z řad koalice i opozice. Další zasedání trutnovských zastupitelů se uskuteční v pondělí 17. prosince 2018 v 16 hodin.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Situace s odpadovým hospodářstvím v Trutnově

Situace s odpadovým hospodářstvím v Trutnově

Přestože množství vytříděného odpadu v Trutnově neustále roste, pot&yacu...

Bilance činnosti Ligy proti rakovině Náchod v roce 2018

Bilance činnosti Ligy proti rakovině Náchod v roce 2018

Každoročně na konci předchozího roku hodnotí svou celoroční činnost Liga proti ...

Výbuch v panelovém domě v Náchodě

Výbuch v panelovém domě v Náchodě

Ve čtvrtek 14. února 2019 krátce před půl třetí odpoledne policisté spol...

Trutnov má zrekonstruované turistické centrum

Trutnov má zrekonstruované turistické centrum

Turistické informační centrum Trutnov na Krakonošově náměstí je p...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře