Pátek 18.leden 2019

Poslední aktualizace17.01.2019 09:23

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Místa Podrobnosti - Hudebně-divadelní festival

Napsat e-mail Tisk

Hudebně-divadelní festival  

Název:
Hudebně-divadelní festival
Datum konání:
18.05.2018 09.00 h
Místo konání:
Divadlo Dr. Josefa Čížka - Náchod
Kategorie:
Hudba

Popis

Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana v Náchodě a Náchodská Prima Sezóna Vás zvou na IX. ročník HUDEBNĚ - DIVADELNÍHO FESTIVALU pro žáky speciálních škol Královéhradeckého regionu s mezinárodní účastí. Festivalu se zúčastní 12 škol včetně zahraničních. Uvidíte hudební, divadelní i tanečním vystoupení. Doprovodný program pro soutěžící zajistí Bořek Slezáček, Jitka Asterová, Eva Macháčková – zpěváci z muzikálu Mamma Mia. Vstup pro vážné zájemce v omezeném počtu na balkón možný.

Místo konání

Místo:
Divadlo Dr. Josefa Čížka -
Ulice:
Masarykovo náměstí 74
Město:
Náchod

Popis

Divadlo Dr. Josefa Čížka nabízí několik sálů pro konání kulturních a společenských akcí, školení, rautů, výstav a přehlídek.

Historie divadla.

Webové stránky divadla.

divadlo


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře